Žvejybos trofėjai

LIETUVOS MEDŽIOTOJŲ IR ŽVEJŲ DRAUGIJOS

ŽVEJŲ MĖGĖJŲ TROFĖJŲ KADASTRAS

(2005 m. sausio 1 d.)

Lydekų (Esox lucius) galvos

Eil.

Nr.

Žvejys

Draugija

Vandens telkinys

Sugavimo

metai

Svoris

Balų

suma

Medalis

1.

V.Mikalauskas

Tauragės

Nemuno up.

1991

19,5

21,5

aukso

2.

P.Kulbinskas

Alytaus

Dusios ež..

2002

18,9

20,9

aukso

3.

P.Kulbinskas

Alytaus

Juodžio ež.

1987

19,6

20,1

aukso

4.

P.Kulbinskas

Alytaus

Giluičio ež.

1987

19,2

19,7

aukso

5.

A.Meškauskas

Jurbarkas

Nemuno up.

1983

18,5

19,0

aukso

6.

P.Kulbinskas

Alytaus

Dusios ež.

1986

18,4

18,9

aukso

7.

A.Vaickus

Alytaus

Dusios ež.

2001

16,8

18,8

aukso

8.

A.Dinsmanas

Utenos

Alaušo ež.

1997

18,6

18,6

aukso

9.

V.Sadauskas

Tauragės

Čiučės ež

1976

18,0

18,5

aukso

10.

K.Demereckas

Vilniaus

Nemuno up.

1986

18,1

18,1

aukso

11.

A.Navickas

Tauragės

Gėgės up.

1985

16,7

17,7

aukso

12.

Z.Parinskas

Telšių

Germanto ež.

1997

16,

17,5

aukso

13.

I.Vanagas

Šiaulių

Kuršėnų tv.

1983

16,7

17,3

aukso

14.

R.Vanagas

Utenos

Alaušo ež.

1987

16,0

17,0

aukso

15.

A.Lebioda

Trakų

Akmenos ež.

1979

16,5

16,5

aukso

16.

R.Matulevičius

Alytaus

Obelijos ež.

1991

14,5

16,5

aukso

17.

V.Dainenka

Kauno

Striūnos tv.

1987

15,3

16,3

aukso

18.

S.Tendzegolskis

Telšių

Platelių ež.

1998

14,0

15,5

aukso

19.

I.Rudzianskas

Šiaulių

Ržerkos up.

1983

15,4

15,4

aukso

20.

M.Sasnauskas

Jurbarko

Gėgės up.

9885

14,35

15,35

aukso

21.

P.Apšega

Kupiškio

Kupiškio tv.

1998

15,2

15,2

aukso

22.

P.Zabiela

Radviliškio

Arimaičių ež.

1980

14,0

14,8

aukso

23.

F.Rapalis

Kretingos

Kuršių m.

1975

13,1

14,6

aukso

24.

A.Šeškauskas

Kauno

Metelio ež.

1975

13,1

14,6

aukso

25.

A.Girdzijauskas

Panevėžio

Ligajų ež.

1981

14,5

14,5

aukso

26.

V.Malinauskas

Radviliškio

Vaitiekūnų tv.

1997

14,5

14,5

aukso

27.

D.Brančelis

Radviliškio

Arimaičių ež.

1986

14,5

14,5

aukso

28.

R.Tumas

Kretingos

Laitės up.

1985

13,4

14,4

aukso

29.

S.Karalius

Ukmergės

Alaušo ež.

1985

12,8

14,3

aukso

30.

V.Barauskas

Marijampolės

Prapunto ež.

1982

14,2

14,2

aukso

31.

V.Mockevičius

Jurbarko

Gėgės up.

1998

13,7

14,0

aukso

32.

A.Mierkis

Utenos

Alaušo ež.

1993

14,0

14,0

aukso

33.

P.Kulbinskas

Alytaus

Dusios ež.

1999

13,2

13,7

aukso

34.

A.Laurinskas

Tauragės

Šešupės up.

1986

13,0

13,7

aukso

35.

I.Kudzevičius

Marijampolės

Amalvos ež.

1980

13,6

13,6

aukso

36.

K.Vaitulevičius

Klaipėdos

Leitės up.

1986

13,6

13,6

aukso

37.

A.Stackevičius

Šiaulių

Bijotės ež.

1985

12,6

13,6

aukso

38.

R.Trakimavičius

Panevėžio

Kupiškio tv.

1999

13,0

13,5

aukso

39.

V.Servutas

Kauno

Nemuno up.

1985

12,9

13,4

aukso

40.

V.Rutka

Tauragės

Leitės up.

1983

13,22

13,22

aukso

41.

P.Kulbinskas

Alytaus

Dusios ež.

2003

12,2

13,2

aukso

42.

R.Gžimaila

Tauragės

Gėgės up.

1987

12,7

13,2

aukso

43.

V.Palikša

Klaipėdos

Tenenio up.

1984

12,4

13,1

aukso

44.

A.Vertinskas

Šiaulių

Nemuno up.

1977

13,0

13,0

aukso

45.

A.Juškėnas

Kauno

Beragio ež.

1983

12,5

13,0

aukso

46.

J.Mockus

Klaipėdos

Kuršių m.

1985

12,5

13,0

aukso

47.

P.Morkūnas

Pasvalio

Lėvens up.

1988

12,5

13,0

aukso

48.

V.Vilčevskis

Vilniaus

Kazimieravo ež.

1987

12,0

13,0

aukso

49.

V.Sadauskas

Tauragės

Nemuno up.

1962

12,0

13,0

aukso

50.

R.Jovaiša

Panevėžio

Liberiškių tv.

1985

11,9

12,9

aukso

51.

V.Sutkus

Jurbarko

Gėgės up.

1988

12,2

12,7

aukso

52.

V.Martišius

Šakių

Totorkaimio tv.

1984

12,6

12,6

aukso

53.

J.Stanys

Kupiškio

Notigalės ež.

1986

11,6

12,6

aukso

54.

R.Juška

Kupiškio

Lėvens tv.

1998

12,1

12,6

aukso

55.

R.Valančiūnas

Utenos

Alaušo ež.

1986

11,05

12,55

aukso

56.

V.Žemaitis

Pasvalio

Paiešmenės tv.

1987

12,5

12,5

aukso

57.

V.Mildažis

Kauno

Metelio ež.

 

12,0

12,5

aukso

58.

V.Rutka

Tauragės

Oplankio tv.

1983

12,0

12,5

aukso

59.

V.Palukaitis

Alytaus

Juodžio ež.

1982

12,0

12,5

aukso

60.

V.Mikelevičius

Utenos

Indrajų ež.

1982

12,0

12,5

aukso

61.

J.Stragauskas

Klaipėdos

Nemuno up.

1980

11,8

12,5

aukso

62.

K.Žilinskas

Klaipėdos

Leitės up.

1984

11,8

12,3

aukso

63.

J.Maroščikas

Tauragės

Gėgės up.

1988

12,2

12,2

aukso

64.

M.Saladžius

Vilniaus

Musės ež.

1986

12,15

12,15

aukso

65.

P.Kalpokas

Kauno

Balt.Ančios tv.

1986

11,6

12,1

aukso

66.

A.Vaitkus

Šilutės

Leitės up.

1987

12,0

12,0

aukso

67.

D.Brančelis

Radviliškio

Arimaičių ež.

1986

12,0

12,0

aukso

68.

M.Kondratas

Šiaulių

Bubių tv.

1986

12,0

12,0

aukso

69.

R.Trinkūnas

Utenos

Aiseto ež.

1987

12,0

12,0

aukso

70.

J.Uogintas

Radviliškio

Arimaičių ež.

1987

11,2

12,0

aukso

71

J.Maroščikas

Tauragės

Nemuno up.

1990

12,0

12,0

aukso

72.

L.Kuodis

Panevėžio

Mūšos up.

1986

11,0

12,0

aukso

73.

J.Talapinas

Kupiškio

Notigalės ež.

1987

10,2

12,0

aukso

74.

S.Mažrimienė

Plungės

Platelių ež.

1986

11,32

11,82

sidabro

75.

A.Sluckus

Utenos

Dauniškio ež.

1989

11,2

11,7

sidabro

76.

J.Kazlauskas

Šiaulių

Nemuno up.

1982

11,0

11,7

sidabro

77.

V. Sirevičius

Tauragės

Gėgės up.

1987

11,0

11,5

sidabro

78.

P.Songaila

Šakių

Šešupės up.

1987

11,0

11,5

sidabro

79.

A.Slavinskas

Biržų

Širvenos ež.

1980

11,0

11,5

sidabro

80.

A.Vaitkus

Šilutės

Nemuno  uo.

1987

11,4

11,4

sidabro

81.

M.Kondratas

Šiaulių

Nemuno up.

1986

11,4

11,4

sidabro

82.

R.Repečka

Vilniaus

Siesarties ež.

1982

10,9

11,4

sidabro

83.

V.Laurinaitis

Tauragės

Gėgės up.

1987

10,8

11,3

sidabro

84.

S.Petkevičius

Utenos

Bubių tv.

1992

10,25

11,25

sidabro

85.

A.Pikčiūnas

Jurbarko

Gėgės up.

1985

10,15

11,15

sidabro

86.

S.Mažrimienė

Plungės

Platelių ež.

1986

10,6

11,1

sidabro

87.

P.Šimaitis

Šakių

Totorkaimio tv.

1981

10,3

11,0

sidabro

88.

L.Kuodis

Panevėžio

Mūšos up.

1985

10,0

11,0

sidabro

89.

V.Adomėnas

Panevėžio

Kupiškio tv.

1999

10,0

11,0

sidabro

90.

J.Vinteris

Panevėžio

Ruoliškio ež.

1993

10,0

11,0

sidabro

91.

R.Kulikauskas

Jurbarko

Volungiškių tv.

1985

10,4

10,9

sidabro

92.

B.Skvarčinskas

Utenos

Alaušo ež.

1980

10,2

10,7

sidabro

93.

V.Sadauskas

Tauragės

Marguvos ež.

1971

10,2

10,7

sidabro

94.

J.Janavičius

Panevėžio

Lėno ež.

1982

9,7

10,7

sidabro

95.

A.Gžimaila

Tauragės

Gėgės up.

1987

10,6

10,6

sidabro

96.

A.Šostakas

Pakruojo

Pakruojo tv

1987

10,6

10,6

sidabro

97.

S.Pelakauskas

Molėtų

Vadokšno ež.

1986

10,0

10,6

sidabro

98.

V.Sirevičius

Tauragės

Gėgės up.

1987

10,0

10,5

sidabro

99.

V.Pašukonis

Biržų

Kilučių ež.

1985

10,0

10,5

sidabro

100.

J.Uogintas

Radviliškio

Arimaičių ež.

1983

10,0

10,5

sidabro

101.

V.Kesminas

Vilniaus

Lazdinių ež.

1982

9,5

10,5

sidabro

102.

V.Palionis

Radviliškio

Vaitiekūnų tv.

1998

10,3

10,3

sidabro

103.

P.Jurka

Utenos

Lukno ež.

1985

9,8

10,3

sidabro

104.

R.Kazlauskas

Vilniaus

Uborevičiaus tv.

1987

9,7

10,2

sidabro

105.

A.Meištininkas

Tauragės

Nemuno up.

1983

9,5

10,2

sidabro

106.

M.Zaikinas

Radviliškio

Arimaičių ež.

1987

9,5

10,2

sidabro

107

V.Jaugelis

Šiaulių

Vidsodžio tv.

1993

9,2

10,2

sidabro

108.

S.Karpavičius

Kauno

Nemuno up.

1986

10,1

10,1

sidabro

109.

V.Mildažis

Kauno

Metelių ež.

1971

10,0

10,0

sidabro

110.

V.Figūzinas

Panevėžio

B.Lakajų ež.

1985

9,7

10,0

sidabro

111.

E.Makauskas

Prienų

Amalvos ež.

1981

9,6

10,0

sidabro

112.

V.Jaugelis

Šiaulių

Nemuno up.

1992

9,0

10,0

sidabro

113.

J.Pankevičius

Trakų

Elektrėnų v.s.

1989

9,5

10,0

sidabro

114.

V.Vimbaras

Kauno

Striūnos tv.

1988

8,5

10,0

sidabro

115.

V.Palionis

Radviliškio

Vaitiekūnų tv.

1996

9,4

9,9

bronzos

116.

E.Bardauskas

Vilniaus

Rašios ež.

1980

9,8

9,8

bronzos

117.

E.Bardauskas

Vilniaus

Rašios ež.

1985

9,0

9,8

bronzos

118.

G.Freibergis

Pakruojo

Komunarų kol.tv.

1987

9,0

9,7

bronzos

119.

P.Bagdonovas

Utenos

Apšlavo ež.

1987

9,6

9,6

bronzos

120.

V.Karlinskas

Šiaulių

Švedės tv.

1983

9,6

9,6

bronzos

121.

P.Kavaliauskas

Marijampolės

Dusios ež.

1981

9,6

9,6

bronzos

122.

P.Pišnys

Molėtų

B.Lakajų ež.

1987

9,1

9,6

bronzos

123.

A.Indrašius

Šiaulių

Vencų ež.

1981

9,5

9,5

bronzos

124.

A.Slavinskas

Biržų

Kilučių ež.

1985

9,0

9,5

bronzos

125.

M.Dalbokas

Šiaulių

Nemuno up.

1982

9,0

9,5

bronzos

126.

P.Apšega

Kupiškio

Puožo ež.

1983

8,5

9,5

bronzos

127.

R.Saltonas

Panevėžio

Mūšos up.

2002

8,5

9,5

bronzos

128.

Trakų MŽD

Trakų

Beržuolio ež.

1991

9,0

9,5

bronzos

129.

P.Buteliauskas

Utenos

Lydekio ež.

1972

9,4

9,4

bronzos

130.

J.Gričius

Plungės

Platelių ež.

1980

8,63

9,13

bronzos

131.

J.Bajoriūnas

Pasvalio

Mūšos up.

1985

9,1

9,1

bronzos

132.

V.Palionis

Radviliškio

Arimaičių ež.

1993

8,6

9,1

bronzos

133.

V.Malinauskas

Radviliškio

Vaitiekūnų tv.

1998

9,0

9,0

bronzos

134.

A.Gžimaila

Tauragės

Gėgės up.

1987

9,0

9,0

bronzos

135.

A.Valaiša

Tauragės

Nemuno up.

1978

9,0

9,0

bronzos

136.

A.Barauskas

Marijampolės

Antanavo v.s.

1982

8,7

9,0

bronzos

137.

V.Vimbaras

Kauno

Pagynės tv.

1985

8,0

9,0

bronzos

138.

A.Lileikis

Tauragės

Šešuvio up.

1982

8,0

9,0

bronzos

 

Ešerių (Perca fluviatilis) galvos

1.

V.Jaugelis

Šiaulių

Bubių tv.

1992

1,5

2,5

aukso

2.

Ž.Jurkūnas

Utenos

Tauragno ež.

1993

1,2

2,2

aukso

3.

S.Petkevičius

Šiaulių

Platelių ež.

1986

1,55

2,05

aukso

4.

K.Taučius

Šiaulių

Rekyvos ež.

1986

1,5

2,0

aukso

5.

V.Važgėla

Trakų

Elektrėnų v.s.

1986

1,3

1,8

sidabro

6.

V.Andriušaitis

Šiaulių

Rekyvos ež.

1986

1,3

1,8

sidabro

7.

V.Jodokas

Panevėžio

Laviškio ež.

1986

1,15

1,75

sidabro

8.

V.Andriušaitis

Šiaulių

Rekyvos ež.

1980

1,2

1,7

sidabro

9.

V.Andriušaitis

Šiaulių

Rekyvos ež.

1986

1,1

1,6

sidabro

10.

V.Andriušaitis

Šiaulių

Rekyvos ež.

1985

1,0

1,5

sidabro

11.

Trakų  MŽD

Trakų

Elektrėnų v.s.

1991

1,4

1,4

bronzos

12.

P.Kulbinskas

Alytaus

Dusios ež.

1998

1,2

1,2

bronzos

13.

A.Budrikas

Kauno

Nemuno up.

1986

1,1

1,1

bronzos

14.

A.Girdzijauskas

Panevėžio

Ligajų ež.

1987

1,1

1,1

bronzos

 

Karpių (Cyprinus carpio) galvos

1.

Trakų MŽD

Trakų

Elektrėnų v.s.

1989

15,6

16,1

aukso

2.

A.Lileikis

Tauragės

Jūros up.

1981

15,0

16,0

aukso

3.

Trakų MŽD

Trakų

Elektrėnų v.s.

1989

14,6

15,1

aukso

4.

V.Važgėla

Trakų

Elektrėnų v.s.

1988

11,3

12,8

sidabro

5.

V.Polechinas

Klaipėdos

Eketės tv.

1984

12,0

12,7

sidabro

6.

E.Vaznonis

Panevėžio

Dubulių tv.

1998

11,5

12,5

sidabro

7.

V.Vaižgėla

Trakų

Elektrėnų v.s.

1987

10,4

11,9

Sidabro

8.

Trakų MŽD

Trakų

Elektrėnų v.s.

1988

11,3

11,8

sidabro

9.

E.Zevartas

Šiaulių

Vėžaičių tv.

1983

9,1

10,1

bronzos

10.

R.Prascienius

Panevėžio

Molainių tv.

1998

8,25

9,75

bronzos

11.

V.Važgėla

Trakų

Elektrėnų v.s.

1986

8,2

9,7

bronzos

12.

K.Karkauskas

Kauno

Nemuno up.

1986

7,8

8,8

bronzos

13.

V.Figūrinas

Panevėžio

Nevėžio up.

1986

7,2

8,2

bronzos

14.

R.Prascienius

Panevėžio

Molainių tv.

1998

6,5

8,0

bronzos

 

Šamų (Silurus glanis) galvos

1.

Trakų MŽD

Trakų

Elektrėnų v.s.

1989

51,0

52,0

aukso

2.

A.Judickas

Kaišiadorių

Gavėko ež.

1997

42,5

44,5

aukso

3.

F.Jaskevičius

Prienų

Nemuno up.

1987

36,5

37,5

aukso

4.

A.Meškauskas

Jurbarko

Nemuno up.

1988

34,0

34,5

aukso

5.

R.Molneris

Alytaus

Nemuno up.

1987

34,0

34,0

aukso

6.

M.Kondrotas

Šiaulių

Nemuno up.

1975

23,4

23,4

sidabro

7.

A.Meškauskas

Jurbarko

Nemuno up.

1991

22,15

23,15

sidabro

8.

J.Gilius

Alytaus

Nemuno up.

1983

22,1

23,1

sidabro

9.

M.Kondrotas

Šiaulių

Nemuno up.

1971

19,6

19,6

bronzos

10.

E.Lingaitis

Jurbarko

Nemuno up.

1987

18,0

18,5

bronzos

11.

S.Maleckas

Ukmergės

Neries up.

1986

9,2

10,2

bronzos

 

Karosų (Carassius sp.) galvos

1.

P.Petkevičius

Šiaulių

Dūkšto ež.

1982

2,42

2,92

aukso

2.

V.Knyva

Vilniaus

Elektrėnų v.s.

1978

2,2

2,7

aukso

3.

E.Truncė

Prienų

Prienlaukio ež.

1985

1,86

2,36

aukso

4.

E.Truncė

Prienų

Prienlaukio ež.

1985

1,77

2,27

aukso

5.

A.Meškauskas

Jurbarko

Tvenkinyje

1984

1,6

2,1

aukso

6.

A.Meškauskas

Jurbarko

Girdžių tv.

1984

1,6

1,6

sidabro

 

Upėtakių (Salmo trutta m. fario) galvos

1.

S.Puišys

Vilniaus

Spenglos up.

1986

3,4

4,0

aukso

2.

J.Mikštas

Vilniaus

Merkio up.

1983

2,8

3,0

sidbro

3.

V.Kesminas

Vilniaus

Žeimenos up.

1982

1,5

2,0

sidabro

 

Sterkų (Sander lucioperca) galvos

1.

R.Trakimavičius

Panevėžio

Ekrano tv.

1999

8,3

9,3

aukso

2.

A.Meškauskas

Jurbarko

Nemuno up.

1985

7,0

7,0

sidabro

3.

A.Medzevičius

Klaipėdos

Klaipėdos kanal.

2002

5,82

7,0

sidabro

4.

V.Jaugelis

Šiaulių

Nemuno up.

1991

5,0

6,5

sidabro

5.

A.Meškaukas

Jurbarko

Nemuno up.

1984

5,8

6,3

sidabro

6.

J.Balčiūnas

Ukmergės

Ilgajų ež.

1985

4,6

5,1

bronzos

 

Salačių (Aspius aspius) galvos

1.

A.Meškauskas

Jurbarko

Nemuno up.

1991

6,2

6,5

aukso

2.

A.Jakštas

Klaipėdos

Minijos up.

1985

5,6

6,1

aukso

3.

S.Dabulskis

Tauragės

Marguvos ež.

1971

2,5

3,6

bronzos

 

Vėgėlių (Lota lota) galvos

1.

K.Kazlauskas

Prienų

Kauno marios

1988

2,0

2,0

aukso

2.

P.Petkevičius

Šiaulių

Nemuno up.

1987

1,6

1,6

sidabro

 

Karšių (Abramis brama) galvos

1.

S.Petkevičius

Šiaulių

Bubių tv.

1993

3,2

3,7

sidabro

2.

A.Meškauskas

Jurbarko

Nemuno up.

1991

2,53

3,0

sidabro

3.

V.Jodokas

Panevėžio

Mūšos up.

1987

2,5

2,8

bronzos

 

Ūsorių (Barbus barbus) galvos

1.

A.Meškauskas

Jurbarko

Nemuno up.

1989

5,2

5,2

aukso

2.

S.Petkevičius

Šiaulių

Nemuno up.

1987

4,1

4,6

aukso

 

Kuojų (Rutilus rutilus) galvos

1.

A.Meškauskas

Jurbarko

Nemuno up.

1989

1,2

1,2

sidabro

 

Lydekų (Esox lucius) iškamšos

1.

A.Šarkauskas

Varėnos

Kampio ež.

1983

15,1

22,1

aukso

2.

A.Šarkauskas

Varėnos

Lavyso ež.

1979

13,9

20,9

aukso

3.

K.Trusovas

Ukmergės

Šventosios up.

1990

13,1

18,1

aukso

4.

L.Kuodis

Panevėžio

Liberiškio tv.

1986

10,5

15,5

aukso

5.

K.Trusovas

Ukmergės

Šventosios up.

1971

10,3

14,3

aukso

6.

K.Trusovas

Ukmergės

Žirnajų ež.

1986

9,3

9,3

bronzos

7.

P.Zabiela

Radviliškio

Arimaičių

1984

7,2

9,2

bronzos

 

Karpių (Cyprinus carpio) iškamšos

1.

K.Trusovas

Ukmergės

Ilgajo ež.

1986

11,8

16,8

aukso

2.

L.Kuodis

Panevėžio

Zaduojo ež.

1990

7,0

15,0

aukso

3.

K.Trusovas

Ukmergės

Ilgajo ež.

1985

9,5

11,5

sidabro

 

Šamų (Silurus glanis) iškamšos

1.

K.Trusovas

Ukmergės

Neries up.

1985

14,8

16,8

bronzos

 

Sterkų (Sander lucioperca) iškamšos

1.

K.Trusovas

Ukmergės

Ilgajo ež.

1986

4,4

10,4

aukso

2.

K.Trusovas

Ukmergės

Ilgajo ež.

1988

4,1

10,1

aukso

3.

K.Trusovas

Ukmergės

Ilgajo ež.

1985

4,1

7,1

sidabro

4.

L.Kuodis

Panevėžio

Kuršių m.

1986

2,5

6,5

sidabro

 

Ešerių (Perca fluviatilis iškamšos

1.

K.Trusovas

Ukmergės

Žirnajų ež.

1985

1,61

4,61

aukso

2.

K.Trusovas

Ukmergės

Ilgajo ež.

1980

1,5

4,5

aukso

 

Karšių (Abramis brama) iškamšos

1.

L.Kuodis

Panevėžio

Mūšos up.

1986

2,5

5,5

aukso

 

Vėgėlių Lota lota) iškamšos

1.

K.Trusovas

Ukmergės

Armonos up.

1993

4,0

10,0

aukso

 

Lynų (Tinca tinca) iškamšos

1.

L.Kuodis

Panevėžio

Viešintų ež.

1983

1,8

3,8

aukso

 

Salačių (Aspius aspius) iškamšos

1.

L.Kuodis

Panevėžio

Mūšos up.

1986

5,0

8,0

aukso

 

Kiršlių (Thymallus thymallus) iškamšos

1.

K.Trusovas

Ukmergės

Šventosios up.

2001

0,8

1,8

aukso

 

Pastaba: 1 kg - 1 balas, plius papildoma balų suma (žuvų galvoms už apiforminimą ir apipavidalinimą -  iki

2 balų, žuvų iškamšoms - iki 10 balų).