Vėl kviečiame dalyvauti mokymuose!

2021-01-25

 

 

PASKAITA „MEDŽIOKLINIŲ ŠUNŲ RENGIMAS SUŽEISTŲ PAUKŠČIŲ IR ŽVĖRELIŲ PAIEŠKAI IR ATNEŠIMUI - APORTAVIMAS"

„....Sugebėjimas rasti ir atnešti medžiotojui sužeistus žvėrelius ir paukščius pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis, parodo ne tik šuns, bet ir medžiotojo moralinę vertę. Tai, ką mes suprantame apie medžioklės etiką...."

„...Jei dresuotojas išmokė medžioklinį šunį gerai aportuoti, galima pasakyti, kad jis sėkmingai išlaikė išbandymą, nes aportavimas - Achilo kulnas dresiravime. Būtent mokant šunį aportuoti yra lengviausia prarasti jo pasitikėjimą..."                      Hegendorf

Šį kartą apie vieną iš sunkiausių medžioklinių šunų rengimo dalį - aportavimą.

Kviečiame į š. m. vasario 6 d. 14.00 val. į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rengiamą paskaitą Medžioklinių šunų rengimas sužeistų paukščių ir žvėrelių paieškai ir atnešimui - aportavimas". Paskaita vyks nuotoliniu būdu, Microsoft Teams platformoje. Paskaitą skaitys Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos šunininkas Vytautas Tamošiūnas.

Paskaita yra mokama. Registracijos mokestį 10 eurų, prašome pervesti į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos sąskaitą: įm.k.191904126, AB SEB bankas a/s LT61 7044 0600 0030 3968. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti „Už 2021-02-06 paskaitą".

Norinčius dalyvauti paskaitoje, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą bei kartu atsiųsti registracijos mokesčio pavedimo kopiją.

Užsiregistravusiems, bus atsiųsta nuoroda prisijungimui.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Draugijos šunininką Vytautą Tamošiūną - tel. 8 662 14 095.

Registracija vyksta iki 2021 m. vasario 4 d. Iki susitikimo !

 

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija neprisiima atsakomybės už Jūsų pateiktus neteisingus duomenis. Įvertinkite savo kompiuterio ir interneto galimybes prisijungimui.

Užsiregistravusiems, bet nesudalyvavusiems paskaitoje, registracijos mokestis nebus grąžinamas.