Šunų bandymai Molėtuose ir Nemenčinėje

2018-08-10

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija rugsėjo 8 d. Molėtuose rengia rudeninius vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „A" lygio bandymus. Rugsėjo 9 d. Nemenčinėje rengiami visapusiški vižlų bandymų ir mažųjų veislių darbinių savybių „B" lygio bandymų, miške atliekami pratimai. Šiuos bandymus reglamentuoja:

1. „Vižlų rudeninių bandymų taisyklės";

2. „Vižlų visapusiškų bandymų taisyklės";

3. „Mažųjų veislių darbinių savybių bandymų taisyklės";

Registracija išankstinė el. paštu lmzdkinologija@gmail.com. Informacija telefonu 8 662 14 095 (Vytautas Tamošiūnas).

Vižlų bandymų registracijos anketa: pridedama

Mažųjų veislių darbinių savybių bandymų anketa: pridedama

Registruojantis į šiuos bandymus būtina pateikti registracijos anketas, taip pat kilmės dokumentų kopiją, kurioje įrašytas šuns savininkas ir jo adresas, LŠVK Nr. (tik Lietuvos piliečiams), registracijos apmokėjimo kvito kopiją.

DĖMESIO !!!!!

Startuojantis visapusiškų vižlų ar mažųjų veislių „B" lygio bandymuose rugsėjo 8 d. Molėtuose atlieka „lauko" ir „vandens" pratimus, o rugsėjo 9 d. Nemenčinėje atlieka „miško" pratimus.

 

 

REGISTRACIJOS MOKESTIS

Rudeniniai vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „A" lygio bandymai

Visapusiški vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „B" lygio bandymai

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos ir

Lietuvos medžioklinių paukštinių šunų mylėtojų klubo „Vižlas'' nariams

30 EUR

50 EUR

Lietuvos kinologų draugijos nariams

50 EUR

80 EUR

Užsieniečiams

50 EUR

80 EUR

 

 

Registracijos mokesti prašome pervesti LIETUVOS MEDŽIOTOJŲ IR ŽVEJŲ DRAUGIJAI     įmonės kodas 191904126, A.s. LT 61 7044 0600 0030 3968, AB SEB, banko kodas 70440, SWIFT CBVILLT 2X. Mokėjimo pavedime būtina nurodyti, į kuriuos bandymus registruojatės, šuns veislę, vardą ir savininką. Jei mokate už kitą asmenį, taip pat nurodykite už ką mokate. Informacija: e. p. lmzdkinologija@gmail.com, mob.+370 662 14 095.

Visus reikalingus registracijai dokumentus prašome atsiųsti kartu.

Registracijos mokestis grąžinamas tik neįvykus bandymams arba žuvus šuniui. Kitais atvejais registracijos mokestis negrąžinamas. Šunų registracija nekeičiama ir neanuliuojama.

Teisėjaus: tarptautinės kategorijos teisėjai Valdas Lakneris, Vytautas Tamošiūnas, nacionalinės kategorijos teisėjai Diana Mieliauskaitė, Audrius Gocentas, Valdas Dirsė, Gedvydas Petelis.

Bandymu metu šuns vedlys privalo turėti medžiotojo bilietą, ginklą ir šovinių. Lauko bandymų metu vyks fazanų ir ančių medžioklė. Ne medžiotojams organizatoriai užtikrina padėjėjo su šautuvu pagalbą.

B A N D Y M U O S E DALYVAUJA TIK SKIEPYTI ŠUNYS !