Rudeniniai bandymai

2019-08-12

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija, medžiotojų klubas „Giedra“ rugsėjo 7 d. Giedraičiuose rengia rudeninius vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „A“ lygio bandymus. Rugsėjo 8 d. Nemenčinėje rengiami visapusiški vižlų bandymų ir mažųjų veislių darbinių savybių „B“ lygio bandymų, miške atliekami pratimai.

Šiuos bandymus reglamentuoja:

1. „Vižlų rudeninių bandymų taisyklės".

2. „Vižlų visapusiškų bandymų taisyklės".

3. „Mažųjų veislių darbinių savybių bandymų taisyklės".

Išankstinė registracija el. paštu lmzdkinologija@gmail.com. Informacija telefonu 8 662 14 095 (Vytautas Tamošiūnas).

Vižlų bandymų registracijos anketa.

Mažųjų veislių darbinių savybių bandymų anketa.

Registruojantis į šiuos bandymus būtina pateikti registracijos anketas, kilmės dokumentų kopiją, kurioje įrašytas šuns savininkas ir jo adresas, LŠVK Nr. (tik Lietuvos piliečiams), ir  registracijos apmokėjimo kvito kopiją.

DĖMESIO !!!!!

Startuojantis visapusiškų vižlų ar mažųjų veislių „B" lygio bandymuose rugsėjo 7 d. Molėtuose atlieka „lauko" ir „vandens" pratimus, o rugsėjo 8 d. Nemenčinėje atlieka „miško" pratimus.

 

 

REGISTRACIJOS MOKESTIS

Rudeniniai vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „A" lygio bandymai

Visapusiški vižlų ir mažųjų veislių darbinių savybių „B" lygio bandymai

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos ir

Lietuvos medžioklinių paukštinių šunų mylėtojų klubo „Vižlas'' nariams

60 EUR

90 EUR

Lietuvos kinologų draugijos nariams

70 EUR

100 EUR

Užsieniečiams

80 EUR

110 EUR

 

Registracijos mokesti prašome pervesti LIETUVOS MEDŽIOTOJŲ IR ŽVEJŲ DRAUGIJAI     įmonės kodas 191904126, A.s. LT 61 7044 0600 0030 3968, AB SEB, banko kodas 70440, SWIFT CBVILLT 2X. Mokėjimo pavedime būtina nurodyti, į kuriuos bandymus registruojatės, šuns veislę, vardą ir savininką. Jei mokate už kitą asmenį, taip pat nurodykite už ką mokate. Informacija: e. p. lmzdkinologija@gmail.com, mob.+370 662 14 095.

Visus reikalingus registracijai dokumentus prašome atsiųsti kartu.

Registracijos mokestis grąžinamas tik neįvykus bandymams arba žuvus šuniui. Kitais atvejais registracijos mokestis negrąžinamas. Šunų registracija nekeičiama ir neanuliuojama.

Teisėjaus: tarptautinės kategorijos teisėjai Valdas Lakneris, Vytautas Tamošiūnas, nacionalinės kategorijos teisėjai Valdas Dirsė, Audrius Gocentas, Diana Mieliauskaitė, Gedvydas Petelis.

Bandymu metu šuns vedlys privalo turėti medžiotojo bilietą, ginklą ir šovinių. Lauko bandymų metu vyks fazanų ir ančių medžioklė. Ne medžiotojams organizatoriai užtikrina padėjėjo su šautuvu pagalbą.

B A N D Y M U O S E DALYVAUJA TIK SKIEPYTI ŠUNYS !