In Memoriam Georgij Jefremov

2020-05-08

Georgij Jefremov (1940 - 2020 m.) Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos narys nuo 1958 m. Nuo pat įstojimo į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugiją buvo aktyvus medžiotojas ir medžioklinės šunininkystės veiklos entuziastas. Georgijus nuolat ir nuosekliai propagavo taisyklingą medžioklę su šunimis. Ypač daug dėmesio skyrė paukštinių šunų veislėms, jų praktiniam panaudojimui ir veisimui.

Būdamas šios srities žinovas, Georgijus daug nuveikė skleisdamas medžioklės kultūrą, įtraukdamas į šią veiklą jaunimą. Jis parengė ne vieną medžioklinių šunų kinologą.

Jis visada buvo kviečiamas dalyvauti organizuojant Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos įvairius šunininkystės renginius: seminarus, zonines ir respublikines parodas, apžiūras, bandymus. Ne kartą Jis atstovavo Lietuvos medžioklinę šunininkystę užsienyje.

1980 m. Georgij Jefremov buvo suteikta pirmosios kategorijos eksperto kinologo kvalifikacija, 1992 m. – nacionalinės kategorijos eksperto kinologo, o 2000 m. – tarptautinės kategorijos teisėjo kvalifikacija.

Georgijaus nuopelnai Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijai ir medžioklinei šunininkystei nebus pamiršti.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos bendruomenė reiškia užuojautą šeimai ir artimiesiems.

Atsisveikinti su velioniu galima gegužės 10 d., sekmadienį, nuo 10 val. iki 16 val. Vilniaus laidojimo namuose Nutrūkusi styga (Ąžuolyno g. 10, Vilnius). Urna su velionio palaikais bus laidojama gegužės 11 d., pirmadienį, 14.30 val. Antakalnio Karių kapinėse.