Atviras Lietuvos tauriųjų elnių kvieslių čempionatas

2017-06-13

š.m. liepos 14 d. (penktadienį) Žagarės dvare vyks pirmasis atviras Lietuvos elnių kvieslių čempionatas, kuriame rungsis dalyviai iš Slovakijos, Lenkijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, na ir žinoma, Lietuvos. Renginį organizuoja Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija, LMŽD Joniškio skyrius ir Žagarės regioninio parko direkcija.

Čempionatas vyks garsiojo Žagarės Vyšnių festivalio metu.

Ieškome ir labai laukiame tiek senųjų, tiek naujų talentų. Galbūt pažįstate kažką, kas slapčiomis praktikuoja šią veiklą, tik nedrįsta pasirodyti? Visi naujokai yra labai laukiami šiame čempionate! Įkvepiančiu pavyzdžiu tapo rokiškėnas Rytis Andriuškevičius, pernai pirmą kartą užlipęs ant scenos Jurbarke vykusiame Lietuvos elnių kvieslių čempionate, o šiemet jau Europos čempionate užėmęs 7 vietą (tai aukščiausias Lietuvos pasiekimas).

Dėl čempionato organizavimo tvarkos kreiptis į Daivarą Rybakovą, tel. 8-655-31557, el. paštas daivarasrybakovas@gmail.com . Bendra renginio informacija tel. 8-655-53222 (Eugenijus Tijušas).

Apie ketinimus dalyvauti čempionate prašome informuoti organizatorius iki š.m. liepos 7 d. aukščiau nurodytais kontaktais.

Čempionato taisyklės.