Medžiotojas ir Meškeriotojas

Po kelerių metų pertraukos atgaivintas Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos žurnalas "Medžiotojas ir meškeriotojas". Savo ištakomis žurnalas siekia 1927 m., kada jis buvo pradėtas leisti šviesaus atminimo prof. Tado Ivanausko iniciatyva.

Kodėl po beveik 5 metų pertraukos žurnalas vėl jūsų rankose? Į šį klausimą, keldamas tikslus žurnalui, trumpai ir tiksliai pasako Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas, biomedicinos mokslų daktaras, kardiochirurgas prof. Rimantas Benetis: "Žurnalas yra platforma, kuria naudodamasi Draugija gali išsakyti savo idėjas. <..>leidinys taps šaltiniu, aktyviai siurbiančiu informaciją iš mūsų, dalins ją visiems, nors kiek besidomintiems žvejyba, medžiokle, gyvūnija ir Draugijos veikla, o kiekvienas medžiotojas ar žvejys "Medžiotojo ir Meškeriotojo" puslapiuose bus mokomas, šviečiamas ir auklėjamas."

Žurnalas skaitytojus pasieks kas du mėnesiai.

 

Platinimas

Žurnalo "Medžiotojas ir meškeriotojas" individuali prenumerata priimama visuose "Lietuvos pašto" skyriuose arba tinklalapyje www.post.lt (leidinio kodas 5169).

Žurnalą taip pat galima įsigyti didžiosiose "Iki", "Maxima", "Norfa", "Prisma", ginklų parduotuvėse, medžiotojų ir žvejų draugijose bei skyriuose, redakcijoje. Pageidaujantys įsigyti 5 ir daugiau žurnalo egzempliorių, o taip pat norintys žurnalą platinti, kreipkitės į redakciją e. paštu mmredakcija@gmail.com arba tel. (85) 2629541, 2790297.

 

Redakcija